Slovenským a českým krajanom sa odporúča čím skôr zaregistrovať po príchode do UK do Slovenskej katolíckej misie (SCM) v Londýne ako jej členovia. Viac nájdeš v sekcii REGISTRÁCIA ČLENA (FARNÍKA) SCM.

Fotbal – K výhře ve Wembley chybělo málo: Anglie – Česko 2:2

První zápas v nové sezóně, který byl zároveň generálkou na blížící se kvalifikaci MS 2010, se české reprezentaci vydařil. 20.08.2008 v Londýně – Wembley uhrál s Anglií remízu 2:2, když o vítězství přišel až v nastaveném čase.

České mužstvo dvakrát v zápase vedlo. První gól dal ve 22. minutě Milan Baroš po výborné akci velice dobře hrajícího Šírla, druhý nádhernou střelou z trestného kopu ve 48. minutě Marek Jankulovski. Angličanům vyšly závěry obou poločasů. V poslední minutě prvního vyrovnával na 1:1 po rohovém kopu nechytatelnou střelou hlavou Brown, v nastaveném čase druhé půle dotlačil míč také po rohovém kopu za Čechova záda Joe Cole, 69 739 diváků.